Slapy Marine se nachází na Vltavské kaskádě Slapské nádrže. Je součástí střediska Autokempu Slapy Skalice a zároveň nejbližší ležící letní destinací Slapského jezera, od Prahy, vzdálené jen 32 km. Slapská přehrada představuje množství romantických zátok a nespočet krásných přírodních scenerií. Svou polohou disponuje panoramatickým výhledem na vodní nádrž Slapy.

Pohled na celou marina-slapy
Pohled na celou marina-slapy

Můžete zde strávit příjemné dny Vaší dovolené nebo přijet jen na výlet přímo k vodě, jejíž kvalitu sleduje Krajská hygienická stanice Středočeského kraje která podává informace o aktuálním stavu kvality vody ke koupání. Bonusem této lokality je skutečnost, že zde nebyla více jak 30 let zjištěna špatná kvalita vody ke koupání. Čekají Vás dny odpočinku ale i se sportovního využití.

Koupání Slapy Marine
Koupání Slapy Marine

 

 

 

Provozujeme zde celosezónní kotvení lodí (Marinu) s barem na vodě a koupáním, půjčovnu motorových člunů bez nutnosti VPM (řidičské oprávnění), moderních vodních šlapadel a lodí. Bar na mole nabízí občerstvení, nealko, pivo Gambrinus Excelent 11° a Prazdroj 12° točené pod Deonem a jiné nápoje. Našim hostům při posezení v baru umožníme zdarma připojení na internet (WiFi). Jsme ideálním místem nejen pro strávení příjemné rodinné dovolené a výletů ale i pro pořádání školení, seminářů, firemních akcí či jiných oslav v přírodě.

     

pohled na vodu z Mariny Slapy
pohled na vodu z Mariny Slapy

Slapy Marine na kotvení lodí Slapy
Slapy Marine na kotvení lodí Slapy

BAR, míchané nápoje, koupání Slapy Marine
BAR, míchané nápoje, koupání Slapy Marine

 

 Autokemp Slapy Skalice Vám umožní ubytování v apartmánech, garsoniérách, chatkách. Využít můžete také Vaše obytné auto  nebo stan, které jsou zde vítány. Doporučujeme navštívit zahradní restauraci s panoramatickým výhledem na Marínu a Slapské jezero. Pro volný čas tu máme beach volejbalové hřiště a pingpongové stoly, pro děti koupání, prolézačky a pískoviště.

Slapy Marine spolupracuje s lanovým parkem Slapy, který nabízí výškové lezení, kde otestuje Vaši fyzickou zdatnost. Pro náročnější je v okolí Golf Slapy, který je vzdálen jen 1 km. Další možnost výletu jsou výletní projížďky parníkem po Slapském jezeře (45 km). Kotviště pro parníky se zastávkou ,,Skalice" je vzdálené od Slapy Marine 200m. Autem jsou dostupné historické památky v blízkém okolí - hrad Karlštejn, Orlík, Zvíkov, Koněpruské jeskyně, zámek Konopiště, Dobříš, Svatá hora (klášter).

Neváhejte a přijeďte se přesvědčit, těšíme se na setkání s Vámi Slapy-Marine.cz

 

 

Technické zajištění akcí pro Slapy Marine zajišťuje A-TechService - pronájem AV techniky