Slapy-Marine Přístaviště


Slapy-Marine Bar a Přístaviště


Kotvení lodí na Slapy Marine


Kvalitní ubytování na Slapy Marine


Slapy Marine- s barem s plovárnou, půjčovnou člunů a šlapadel

Slapy Marine se nachází na Vltavské kaskádě Slapské nádrže. Je součástí střediska Autokempu Slapy Skalice a zároveň nejbližší ležící letní destinací Slapského jezera, od Prahy, vzdálené jen 32 km. Slapská přehrada představuje množství romantických zátok a nespočet krásných přírodních scenerií.
Svou polohou disponuje panoramatickým výhledem na vodní nádrž Slapy.
Můžete zde strávit příjemné dny Vaší dovolené nebo přijet jen na výlet přímo k vodě, jejíž kvalitu sleduje Krajská hygienická stanice Středočeského kraje která podává informace o aktuálním stavu kvality vody ke koupání. Bonusem této lokality je skutečnost, že zde nebyla více jak 30 let zjištěna špatná kvalita vody ke koupání. Čekají Vás dny odpočinku ale i se sportovního využití.
 
 
Provozujeme zde celosezónní kotvení lodí (Marinu) s barem na vodě a koupáním, půjčovnu motorových člunů bez nutnosti VPM (řidičské oprávnění), moderních vodních šlapadel a lodí. Bar na mole nabízí občerstvení, nealko, pivo Gambrinus Excelent 11°a Prazdroj 12° točené pod Deonem a jiné nápoje. Našim hostům při posezení v baru umožníme zdarma připojení na internet (WiFi). Jsme ideálním místem nejen pro strávení příjemné rodinné dovolené a výletů ale i pro pořádání školení, seminářů, firemních akcí či jiných oslav v přírodě.


 Autokemp Slapy Skalice Vám umožní ubytování v apartmánech, garsoniérách, chatkách. Využít můžete také Vaše obytné auto  nebo stan, které jsou zde vítány. Doporučujeme navštívit zahradní restauraci s panoramatickým výhledem na Marínu a Slapské jezero. Pro volný čas tu máme beach volejbalové hřiště a pingpongové stoly, pro děti koupání, prolézačky a pískoviště.
Slapy Marine spolupracuje s lanovým parkem Slapy, který nabízí výškové lezení, kde otestuje Vaši fyzickou zdatnost. Pro náročnější je v okolí Golf Slapy, který je vzdálen jen 1 km. Další možnost výletu jsou výletní projížďky parníkem po Slapském jezeře (45 km). Kotviště pro parníky se zastávkou ,,Skalice“ je vzdálené od Slapy Marine 200m. Autem jsou dostupné historické památky v blízkém okolí – hrad Karlštejn, Orlík, Zvíkov, Koněpruské jeskyně, zámek Konopiště, Dobříš, Svatá hora (klášter).
Neváhejte a přijeďte se přesvědčit, těšíme se na setkání s Vámi Slapy-Marine.cz
 

 


 

 

Pronájem prezentační techniky a konferenční služby