Slapy Marine BAR

Vám nabízí posezení a to přímo na vodě s výhledem na Slapské jezero.

   

CAFFE MACCHIATO Slapy Marine
CAFFE MACCHIATO Slapy Marine

Nabízíme nealkoholické i alkoholické nápoje a malé občerstvení, naši hosté mají i možnost využít zdarma WiFi připojení k internetu.

Již 13 let zde čepujeme pivo Pilsner Urquell 12° a Gambrinus 11° Excelent.

Pro děti točená malinovka nebo balené nealkoholické nápoje. U nás dostanete i opravdovou kávu expresso, latte macchiato či letní míchané nápoje a jiné.

BAR Slapy Marine Mojíto, Cuba Libre, Piňa Coláda, Shake
BAR Slapy Marine Mojíto, Cuba Libre, Shake

 

Možnost vykoupání přímo z mola Mariny nebo sprcha s pitnou vodou pro ochlazení v letních měsících.

Přijeďte se pobavit, posedět a zkusit něco nového se svými přáteli. Pro děti je zde ohraničená část. V letních měsících je zde i dětský bazén pro děti do 5 let.

Tequila Sunrise Slapy Marine
Tequila Sunrise Slapy Marine

Provozní doba BARU v letních měsících:

každý den od 9.00 hod do 23.00 hod. Pro větší skupiny osob, firmy a jiné akce je nutné se předem objednat.

Frappe Slapy Marine BAR
Frappe Slapy Marine BAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příprava nápojů v baru Slapy Marine

 

 

Čepované pivo Pilsner Urquell Slapy Marine
Čepované pivo Pilsner Urquell Slapy Marine

Čepované pivo (světlý ležák)

podáváme Pilsner Urquell a Gambrinus Excelent 11°
Jedinečný světlý plzeňský ležák se stal legendou mezi pivy a dal vzniknout zcela nové pivní kategorii (Pils, Pilsner). Jeho receptura i varný postup se od jeho vzniku v roce 1842 nezměnily.

 

 

 

 

 

Čepované pivo Gambrinus Excelent Slapy Marine
Čepované pivo Gambrinus Excelent Slapy Marine

Při přípravě piva Excelent od Gambrinusu využívají plzenští sládci unikátní postup trojitého chmelení. Třetí chmelení se provádí po skončení vaření, kdy mladina začíná chladnout. Excelent si proto zachovává velké množství voňavých chmelových látek a vyniká plnou chutí a svěžím aroma.

K docenění kvality a spokojenosti zákazníka, sytíme piva plynem Biagon. Pravidelnou asanací výčepního zařízení včetně potrubí zajišťujeme potřebnou kvalitu. V letních měsících zachlazujeme sklo.

 

 

 

 

 

Okurkova limonada Slapy Marine
Okurkova limonada Slapy Marine

Míchané nápoje

Na baru připravujeme a mícháme nejrůznější koktejly z celého světa, od místních až po exotické
Nejčastějším je Mojíto, Cuba Libre, Piňa Colada, Tequila Sunrise a to i nealkoholické. Nápoje doplňujeme čerstvým ovocem a zeleninou, 100% džus, Moniny s potřebnou příchutí, čerstvou mátou peprnou.

Dodržujeme nejen postup při výrobě, ale i složení nápoje již od jeho vzniknutí.

 

 

 

 

Cuban Mojito Slapy Marine
Cuban Mojito Slapy Marine

Cuban Mojito

je tradiční alkoholický kubánský nápoj. Mojito zpravidla obsahuje čerstvé lístky máty peprné, bílý RUM, surový třtinový cukr, limetky a perlivou vodu. Podává se ve vysokých sklenicích s brčkem. Místo limetek se někdy používá limetková šťáva a místo cukru sirup, ale u nás ne, pracujeme s originálními surovinami. Zde je možnost i nealkoholického podání.

 

 

 

 

 

Cuba Libre
V překladu svobodná Kuba. Alkoholický nápoj. Byl vymyšlen v Havaně kolem roku 1900. Jméno Cuba Libre vzniklo, když si američtí vojáci připíjeli na svobodnou Kubu právě nápojem, který byl do té doby označován jako Bacardi&Coke.

 

 

Piňa Colada

Piňa Colada Slapy Marine
Piňa Colada Slapy Marine

je alkoholický nápoj pitý hlavně v Karibiku na plážích, také existuje varianta bez alkoholu, která se jmenuje Virgin Colada. Piňa Kolada má příchuť mléka, kokosu, ananasu a je to velmi osvěžující nápoj pro letní horké dny.

 

 

 

 

 

Tequila Sunrise Slapy Marine
Tequila Sunrise Nealko Slapy Marine

Tequila Sunrise

je alkoholický koktejl, který se skládá z Tequili, pomerančového džusu a grenadiny. Zemně původu USA. Možnost přípravy i nealkoholické. Doplněno pomerančem a brčkem. Základ nápoje je nepropojení barev a tedy i chutí. Od vrchní oranžové až po spodní rudou barvu. Osvěžující nápoj pro letní dny.

 

 

 

 

 

Příprava Caffe

Caffe macchiato Slapy Marine
Caffe macchiato Slapy Marine

Základem všech druhů kávy u nás je kvalitní káva, ovoněná tradicí rodiny Zanetti Segafredo a seřízený italský stoj La San Marco s dvěma pákami se sílou 13 barů, který dokáže protlačit jen to nejlepší s upražených, semletých semen. Voda je třetí důležitou částí přípravy, i ta musí být upravena. Barman je vyškolen a je poslední a také velmi důležitou částí přípravy. Samotný postup pro daný typ nápoje je rozdílný a vyžaduje určitou schopnost personálu. Od samotného semletí, upěchování, zahřátí hlav až po míchání, nalévání a nazdobení. Připravujeme Cafe Expresso, což základ pro více nápojů. Šleháme plnotučné mléko, pro Caffe latte macchiato, Caffe macchiato, Caffe latte, frapé a jiné.

 

 

Frappe Slapy Marine BAR
Frappe Slapy Marine BAR

latte macchiato Slapy Marine
latte macchiato Slapy Marine

Caffe macchiato Slapy Marine
Caffe macchiato Slapy Marine